Halaskargazi Cad. 19 Mayıs Mah. No: 206 34360 Şişli İstanbul

İletişim

Holiday Inn Şişli İstanbul

İstanbul’un en canlı iş ve ticaret merkezi Şişli’nin tam kalbinde bulunan Holiday Inn Şişli, iş dünyasının önde gelen firmalarının yer aldığı plazaların merkezindeki cazip konumunun yanı sıra Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’na yalnızca 15 – 20 dakikalık yürüyüş mesafesinde olması ile de ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na 19 km. uzaklıkta olan otelimiz, şehrin dört bir yanına rahat ve hızlı ulaşım sağlayan metro dahil tüm toplu taşıma araçlarına da yalnızca yürüyüş mesafesindedir. Bu ulaşım kolaylıkları sayesinde de özellikle yoğun şehir trafiğinden sıkıntı duyan iş dünyası için mükemmel bir seçenektir.

Şehrin eğlence hayatının yoğunlaştığı Taksim ve Nişantaşı gibi semtlere ve tüm gözde alışveriş merkezlerine de yakın olan Holiday Inn Şişli, sadece iş dünyası için değil aynı zamanda turistik açıdan da İstanbul’u merak eden misafirlerimiz için son derece uygun bir konumdadır.

Aşağıdaki formu doldurarak veya yandaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Adınız *

E-posta adresiniz *

Konu

Mesajınız

* Doldurulması zorunlu alanalar !