Halaskargazi Cad. 19 Mayıs Mah. No: 206 34360 Şişli İstanbul

Toplantı

Toplantı & Etkinlik

Holiday Inn Şişli’nin modern toplantı ve konferans salonları, İstanbul’un tam kalbinde bulunan yoğun ticaret ve finans bölgesindeki cazip konumu ve şehrin belli başlı iş merkezlerine olan yakınlığı ile iş toplantılarınızın ilk durağı.

Konumu ve sahip olduğu olanaklarla iş dünyasının beklentilerine en iyi şekilde cevap veren otelimiz, aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınız konusunda hizmet sunmaya hazır, dinamik ve profesyonel personeli ile de toplantı ve organizasyonlarınızın kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Holiday Inn Şişli, yüksek teknoloji imkanlarına sahip toplam 8 modern toplantı ve konferans salonu ile 6 – 200 kişilik toplantılarınıza ev sahipliği yapmaya hazır olup, ayrıca 320 m2 olan geniş konferans salonu ile de 250 kişilik özel etkinlikleriniz için en uygun seçenektir.

8 Ayrı özel toplantı salonlarında profesyonel ekibi ile birlikte; konferans, düğün, toplantı, bayi toplantısı, panel, workshop ve farklı kurumsal etkinliklerle siz seçkin konuklarına en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

TOPLANTI SALONLARIMIZ

Detaylar için lütfen fotoğraflara tıklayınız.

BaloAtlashimalayaOlmUrlAlpsalt1alt2

Salon_Oz_tr