Contact

Otel hakkında

İstanbul'un iş ve eğlence merkezlerine çok yakın, şehrin merkezinde yer alan Holiday Inn Şişli İstanbul, misafirlerine turistik veya iş amaçlı konaklamalar için mükemmel bir deneyim sunuyor.

Holiday Inn Şişli İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'na sadece 2 km, Taksim Meydanı'na 4 km, şehrin eğlence noktalarından Beyoğlu'na 3,5 km; yürüme mesafesinde, lüks alışveriş bölgesi Nişantaşı'na sadece 10 dakika, Cevahir AVM'ye 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Otelden şehrin önemli iş ve turizm lokasyonları arasında yer alan Beşiktaş, Ortaköy, Levent, Maslak ve Gayrettepe mahallelerinin yanı sıra Topkapı Sarayı ve Sultanahmet gibi bazı tarihi yapılara ulaşım için kısa ve kolay imkanlar mevcuttur. Meydan.

Otel Istanbul Havalimanına 35 km mesafede olup, ücretli transfer hizmetlerimizle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 
Wi-Fi ve vale park hizmetleri, otel genelinde tüm konuklara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Holiday Inn Şişli İstanbul, birbirinden şık ve fonksiyonel 6 toplantı salonu ile uluslararası kalite seviyelerinde eğitim, bayi toplantısı, sunum ve yönetim kurulu toplantısı ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Şık ve ses geçirmeyen odalarda konfor için karartma perdeler sunan Holiday Inn Şişli İstanbul, misafirlere en yüksek uyku kalitesi hissini yaşatırken, yenilnen lobby konseptimiz 'Open Lobby' de oyun köşseinden dinlenme alanı ve restaurant alanlarına kadar misafirler konforun ve hizmetin keyfini çıkarabilirler.